Vezénylői feladatok ellátása

Ha szeretnél egy rugalmas, fiatalos, nemzetközi szállítmányozással foglalkozó, nyíregyházi székhelyű csapathoz tartozni várjuk jelentkezésed!

Feladatkör:

  • Gépjárművek nyomon követése, napi kapcsolattartás a gépjárművezetőkkel;
  • Gépkocsivezetők munkájának koordinálása, elszámoltatása;
  • Fuvarfeladatok kiadása, szállítás közben fellépő problémák kezelése, megoldása;
  • Műszaki feladatok ellátása, koordinálása;
  • Adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárásaink:

  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat;
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség;
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Dinamikus csapat.

Kereskedői, fuvarszervezői feladatok ellátása

Feladatkör:

  • Meglévő partnerekkel kapcsolattartás;
  • Saját gépjárművekre való fuvarfeladatok vállalása;
  • Fuvarmegbízáshoz kapcsolódó teljes adminisztráció elvégzése;
  • Megbízói kör (új partnerek keresése) folyamatos bővítése;
  • Alvállalkozók felkutatása, együttműködés kialakítása.

  • Angol vagy német nyelvtudás.

Gépkocsivezetői állás FRISS ÁRU SZÁLLÍTÁSÁRA HŰTŐS szerelvényre!

Nyíregyházi székhelyű cégünk nemzetközi viszonylatra keres gépkocsivezetőt azonnali kezdéssel FRISS ÁRU SZÁLLÍTÁSÁRA HŰTŐS szerelvényre!

Kizárólag referenciával rendelkezők jelentkezését várjuk!

Amit kérünk:

  • 2-3 éves nemzetközi területen, HŰTŐS szerelvényen szerzett munkatapasztalat​;
  • C+E kategóriás jogosítvány;
  • GKI kártya, digitális sofőrkártya;
  • Önmagára és munkájára igényes munkavégzés.

  • fix, rendszeres fuvarok;
  • kocsigazda rendszer;
  • Volvo Euro 6-os szerelvények;
  • ROAD Assistance rendszer (teljes körű szervizháttér);
  • nyíregyházi indulással és érkezéssel.

Jelentkezés az alábbi elérhetőségen: +36 20 504 8668